Zinc Euro

Časté otázky

Otvorenie investičného účtu

hidden

Založenie investičného účtu v Zinc Euro je jednoduché. Na našom webe vyplníte kontaktný formulár a nás investičný konzultant vás bude kontaktovať. Stačí mať pripravený občiansky preukaz a číslo účtu v IBAN tvare, z ktorého budete posielať finančné prostriedky.

Váš účet bude automaticky otvorený po úspešnom ukončení registrácie a podpise zmluvnej dokumentácie, ktorú vám pošleme prostredníctvom kuriéra.

Celú správu investície realizuje Zinc Euro. Prístup k investícii má investor kedykoľvek cez svoju investorskú zónu. Investorovi je každý mesiac na emailovú adresu zasielaný výpis, kde si môže kontrolovať stav investovaných finančných prostriedkov.

Investovanie

hidden

Minimálna výška investície v Zinc Euro začína na sume 5 000 €.

Investícia v Zinc Euro je aktuálne na obdobie 5 rokov s možnosťou prolongácie.

Investícia do 100 000 €

Pri danej výške investície je možné vyplácanie výnosu na konci investovania. Reinvestuje sa teda istina aj výnos. Investičný horizont je 5 rokov a výnos 6 % p.a., čím za celé obdobie investovania získate výnos vo výške 30 %.

Pri investícii nad 100 000 € vám bude pridelený náš privátny bankár, s ktorým si dohodnete všetky podmienky pre vaše investovanie.

Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich výnosov.

Áno, investovanie so Zinc Euro je možné aj vtedy, ak sa práve nachádzate v zahraničí.

Pri investovaní akceptujeme aj bankový účet vedený na fyzickú osobu v rámci Európskej únie.

Vklady/výbery

hidden

V tomto prípade nám zavolajte na 052 / 78 77 932 a nájdeme najvhodnejšie riešenie. Záleží od sumy, ktorú potrebujete vybrať a kedy ju potrebujete. Vyplatenie peňazí realizujeme postúpením pohľadávok na nového investora, alebo postupným pravidelným vyplácaním splátok istiny. Ak je postúpenie v prvých 5. rokoch, účtujeme poplatok 1,5% z predčasne vyberanej zainvestovanej sumy.

Poplatky

hidden

S investovaním v Zinc Euro nie sú spojené žiadne poplatky. Jediný poplatok je 1,5 % z predčasne vyberanej zainvestovanej sumy.

Bezpečnosť

hidden

Žiaden investor počas 8 ročnej existencie spoločnosti Zinc Euro neprišiel ani o euro svojej investície. Naopak, každý z nich svoju investíciu zhodnotil. Potvrdzuje to aj nezávislá audítorská správa.