Zinc Euro

Časté otázky

Otvorenie investičného účtu

hidden

Založenie investičného účtu v Zinc Euro je jednoduché. Na našom webe vyplníte kontaktný formulár a nás investičný konzultant vás bude kontaktovať. Stačí mať pripravený občiansky preukaz a číslo účtu v IBAN tvare, z ktorého budete posielať finančné prostriedky.

Váš účet bude automaticky otvorený po úspešnom ukončení registrácie a podpise zmluvnej dokumentácie, ktorú vám pošleme prostredníctvom kuriéra.

Celú správu investície realizuje Zinc Euro. Prístup k investícii má investor kedykoľvek cez svoju investorskú zónu. Investorovi je každý mesiac na emailovú adresu zasielaný výpis, kde si môže kontrolovať stav investovaných finančných prostriedkov.

Investovanie

hidden

Minimálna výška investície v Zinc Euro začína na sume 5 000 €.

Investícia v Zinc Euro je aktuálne na obdobie 5 rokov s možnosťou prolongácie.

Každá investícia generuje klientovi pravidelný mesačný výnos, ktorý môže byť vyplácaný alebo reinvestovaný. Konečný výnos investora závisí od výšky investície a režimu investovania. Čiže či sa investor rozhodne reinvestovať istinu aj výnos alebo iba istinu a výnos si ponechá. Konečný výnos investora závisí od výšky investície a režimu investovania. Aktuálne ročné výnosy sú nasledovné:

  • Výška investície od 5 000 € do 9 999 € – výnos 7,5 % p.a.
  • Výška investície nad 10 000 € – výnos 8 % p.a.

Áno, investovanie so Zinc Euro je možné aj vtedy, ak sa práve nachádzate v zahraničí.

Pri investovaní akceptujeme aj bankový účet vedený na fyzickú osobu v rámci Európskej únie.

Vklady/výbery

hidden

V tomto prípade nám zavolajte na 052 / 78 77 901 a nájdeme najvhodnejšie riešenie. Záleží od sumy, ktorú potrebujete vybrať a kedy ju potrebujete. Vyplatenie peňazí realizujeme postúpením pohľadávok na nového investora, alebo postupným pravidelným vyplácaním splátok istiny. Ak je postúpenie v prvých 5. rokoch, účtujeme poplatok 1,5% z predčasne vyberanej zainvestovanej sumy.

Poplatky

hidden

S investovaním v Zinc Euro nie sú spojené žiadne poplatky. Jediný poplatok je 1,5 % z predčasne vyberanej zainvestovanej sumy.

Bezpečnosť

hidden

Žiaden investor počas 8 ročnej existencie spoločnosti Zinc Euro neprišiel ani o euro svojej investície. Naopak, každý z nich svoju investíciu zhodnotil. Potvrdzuje to aj nezávislá audítorská správa.