07.09.2015

Rýchla pôžička online: Aké doklady potrebujem a návod, ako si požičať za menej ako 5 minút

Rýchla pôžička online: Aké doklady potrebujem a návod, ako si požičať za menej ako 5 minút

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú potrebné. Spoločnosti poskytujúce pôžičky od ľudí pre ľudí sú tiež známe ako kolektívne pôžičky.

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú vždy potrebné. Je to zbytočne drahý medzičlánok. Spoločnosti poskytujúce pôžičky od ľudí pre ľudí alebo taktiež známe ako kolektívne pôžičky, akou je aj Zinc Euro spájajú tých, ktorí chcú investovať a tých, ktorí si chcú požičať. Keďže sprostredkovateľom nie je banka, obe strany majú výhodnejšie podmienky. Pôžičky od ľudí pre ľudí sú online pôžičky a sú rýchlejšie.

 

Postup vybavenia

1.   Na webovej stránke Zinc Euro sa zaregistrujete tým, že si vyberiete výšku pôžičky od 1.000 € do 15.000 €, dobu splácania od 1 roka do 5 rokov a kliknete na "Začať teraz". Následne vyplníte krátky formulár so základnými údajmi, e-mailovým a telefonickým kontaktom, zvolíte si heslo a kliknete na "Chcem pôžičku", čím žiadosť odošlete na spracovanie.


2.   Následne, vo vami vybranom čase vás bude kontaktovať náš operátor, ktorý s vami doplní zvyšné údaje do žiadosti o pôžičku. Podklady k telefonátu si môžete pripraviť vopred, a to osobné údaje, údaje na vášho zamestnávateľa – IČO, telefonický kontakt na mzdové oddelenie, ďalej vaše príjmy,  výdavky a nakoniec číslo účtu, na ktoré vám v prípade schválenia pošleme finančné prostriedky.  Taktiež vás operátor informuje o potrebných dokladoch, ktoré môžete priložiť po prihlásení sa priamo cez "Moja zóna" alebo poslať mailom na náš e-mail, prípadne poštou na adresu Zinc.

 

Postup spracovania žiadosti

Aj keď Zinc nie je banka, pri schvaľovaní pôžičiek je prísny. To znamená, že systém posudzovania klientov v Zinc má veľmi striktné podmienky. Zinc požičiava peniaze iba tým, ktorí spĺňajú tieto požiadavky. Výška úrokových sadzieb na stránkach Zinc sú priemerné úrokové sadzby poskytované klientom. Každého žiadateľa posudzujeme individuálne podľa jeho bonity a schopnosti splácať.  

Čas vybavenia pôžičky je priamo úmerný rýchlosti poskytnutia všetkých požadovaných údajov a priloženia dokladov do časti „Moja zóna“. Po schválení žiadosti o pôžičku Zinc automaticky za vás vyhľadá najvhodnejších investorov pre vašu pôžičku. Peniaze vám odošleme na váš účet do 24 hodín od doplnenia všetkých údajov a priloženia dokladov.

 

 

Prečítajte si bližšie informácie o dokladoch potrebných k žiadosti o pôžičku.

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: lgandzalova@zinceuro.sk

Lenka Gandžalová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk