31.07.2015

Máte záujem o pôžičku z banky – potrebujete pevné nervy, dobré topánky a pár dní dovolenky

Máte záujem o pôžičku z banky – potrebujete pevné nervy, dobré topánky a pár dní dovolenky

Požičajte si priamo od ľudí ochotných Vám požičať (vo svete známe ako peer-to-peer lending). Zinc vám ušetrí nie len čas ale aj peniaze.

Aj vy patríte k tým, ktorí si na vybavenie rôznych vecí v banke musia zobrať minimálne jeden deň dovolenky? Alebo ste skôr ten typ, ktorému vyhovuje urobiť všetko online z pohodlia domova a v čase kedy to vyhovuje vám?

 

Tak či onak, je čas na zmenu 

Požičajte si priamo od ľudí ochotných Vám požičať (vo svete známe ako peer-to-peer lending). Pôžičky od ľudí pre ľudí znamená požičiavanie peňazí ľuďom s vynechaním tradičných finančných inštitúcií a spoločností ako sú bankové domy a nebankové spoločnosti, ktoré nahrádzajú ľudia ochotní svoje peniaze požičať. Ľudia, ktorí potrebujú pôžičku, chcú nízke úroky. Ľudia, ktorí chcú investovať, alebo sporiť, chcú vyššie úroky. Keďže Zinc banky vynechal, obe strany sú maximálne spokojné.

 

V jednoduchosti je krása 

Celá registrácia v Zinc Euro - pôžičky od ľudí pre ľudí prebieha online. Potrebné doklady je možné priložiť priamo počas registrácie alebo poslať mailom, prípadne poštou. Nemusím ísť osobne na žiadnu pobočku banky počas obeda. Samozrejmosťou je prístup ku všetkým naskenovaným dokladom, či online podpísaným zmluvám, taktiež prehľad o aktuálnom stave vašej žiadosti ako aj stave pôžičky počas celej doby splácania.

Peniaze vložené investormi sú cez Zinc požičiavané priamo viacerým dlžníkom. Investor si nemusí hľadať komu chce svoje peniaze požičať ale celú prácu nechá na Zinc. Vy si už len budete pozerať ako Vaše peniaze zarábajú. Zinc dokáže vďaka pokročilým technológiám efektívne spracovať jednotlivé žiadosti a rýchlo poskytnúť pôžičku.

 

Vychutnajte si voľný čas s rodinou

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy čas letí ako by nám išiel oproti, vám určite lepšie padne stráviť ho s rodinou, venovať sa svojim záľubám a koníčkom ako stráviť čas v nejakej finančnej inštitúcii a zobrať si kvôli tomu dovolenku. Zinc vám ušetrí nie len čas ale aj peniaze, ktoré si radšej užite na dovolenke. Tá je určená na relax, tak si to vychutnajte s tými, na ktorých vám záleží najviac. A finančné veci môžete riešiť keď máte na to chuť a náladu, nech ste kdekoľvek.

 

Pre bližšie informácie ako si vybaviť pôžičku v Zinc Euro, prečítajte si Návod ako si požičať za menej ako 5 minút.

 

Kontakt v prípade otázok:
Infolinka: +421 52 78 77 901
e-mail: mmichalakova@zinceuro.sk

Miroslava Michaláková

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk