13.01.2016

Konsolidácia či refinancovanie s nižším úrokom až do 50%. Sen alebo skutočnosť?

Konsolidácia či refinancovanie s nižším úrokom až do 50%. Sen alebo skutočnosť?

Máte už existujúcu pôžičku, ale chceli by ste o 50% lepší úrok? Tak ho refinancujte alebo konsolidujte cez Zinc Euro.

Mnohí z vás majú pôžičku, ktorá v dobe, keď ste si ju vybavili, bola najvýhodnejšia. No banky a spoločnosti v snahe získať klienta pre seba, ponúkajú stále lepšie a lepšie podmienky. Čo v prípade, že už pôžičku máte, no v porovnaní s aktuálnymi ponukami je podľa vás nevýhodná alebo máte viaceré „malé“ pôžičky, ktoré vám už takpovediac „prerástli“ cez hlavu a cez rodinný rozpočet? Môžete ich jednoducho refinancovať prípadne konsolidovať.

 

Konsolidácia a refinancovanie

Spojenie viacerých pôžičiek alebo úverov do jedného úveru za účelom nižšej úrokovej sadzby, pevnej úrokovej sadzby alebo pohodlnosti jednej mesačnej splátky sa volá konsolidácia. Najčastejšie dochádza k zlúčeniu hypotéky alebo spotrebného úveru v kombinácii s kreditnou kartou alebo povoleným prečerpaním, ktoré majú oveľa vyššiu úrokovú sadzbu. Ak ide len o jeden úver, považuje sa to za refinancovanie.

 

Zníženie úroku až do 50% oproti aktuálnej pôžičke

Spoločnosť Zinc Euro vám ponúka okrem bežnej pôžičky aj refinančnú a taktiež konsolidačnú pôžičku. Ak už máte existujúcu pôžičku a aj ju „zdokladujete“, Zinc Euro vám ponúka zníženie úrokovej sadzby až do 50% z aktuálneho úroku. Stačí, ak sa zaregistrujete na webovej stránke Zinc Euro, vyplníte krátku žiadosť a zakliknete "Chcem si znížiť úrok až do 50%. Následne okrem dokumentov, ktoré sú potrebné pre spracovanie vašej žiadosti, doložíte aj dokument existujúcej pôžičky. Zinc pôžičky sú bez skrytých poplatkov, či poplatkov za vybavenie.

Všetko vybavíte rýchlo, jednoducho online a sen sa môže stať skutočnosťou.

Návod ako si požičať za menej ako 5 minút

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: abeliczova@zinceuro.sk

Anna Beliczová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk