Napísali o nás

20160115120653_viem_kto_mi_poziciava_peniaze_zinc_euro.png
17. 09. 2018
Viem zistiť, kto mi požičiava peniaze cez Zinc Euro?

Máte obavu, že niekto z vášho okolia zistí, že si chcete požičať peniaze? Nemusíte. Všetko je zabezpečené tak, že ak si požičiate cez Zinc Euro , kľudne sa môže stať, že pôžičku, ktorú dostanete, vám požičal napríklad aj váš sused a ani jeden z vás o tom nebudete vedieť.

Viem zistiť, kto mi požičiava peniaze?

Máte obavu, že niekto z vášho okolia zistí, že si chcete požičať peniaze? Nemusíte. Všetko je zabezpečené tak, že ak si požičiate cez Zinc Euro, kľudne sa môže stať, že pôžičku, ktorú dostanete, vám požičal napríklad aj váš sused a ani jeden z vás o tom nebudete vedieť.

Klienti Zinc Euro navzájom nepoznajú svoje osobné údaje. Osobné údaje všetkých klientov Zinc Euro sú chránené zákonom o ochrane osobných údajov a zmluvou medzi Zinc Euro  a klientom. Klient, či už investor, alebo dlžník, vystupuje v Zinc Euro pod jedinečným ID kódom. V zmluve o pôžičke sú uvedené len ID kódy klientov (investorov a dlžníkov). Osobné údaje klientov sú prístupné iba v zákonom prikazovaných prípadoch a na základe súdneho rozhodnutia.  Bližšie informácie nájdete v časti Súkromie a bezpečnosť.

Čo sú vlastne pôžičky od ľudí pre ľudí  

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú vždy potrebné. Je to zbytočne drahý medzičlánok. Zinc Euro spája tých, ktorí chcú investovať a tých, ktorí si chcú požičať. Keďže Zinc Euro vynechal banky, obe strany majú lepšie podmienky. Tí, ktorí chcú investovať získajú vyšší úrok ako v banke, a naopak tí, ktorí si chcú požičať získajú nižší úrok ako v banke.

Ak máte záujem sa zaregistrovať, vyberte si či chcete investovať alebo požiadať o pôžičku. 

 

   Pozrite  si  náš  Blog  s  ďalšími  zaujímavými  článkami   

 

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: mmichalakova@zinceuro.sk

Miroslava Michaláková

späť
Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám Kontaktný formulár