Napísali o nás

20150805114218_precoludia.png
04. 03. 2020
Rýchla pôžička online: aké doklady a návod, ako si požičať za menej ako 5 minút

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú vždy potrebné. Je to zbytočne drahý medzičlánok. Spoločnosti poskytujúce pôžičky od ľudí pre ľudí alebo taktiež známe ako kolektívne pôžičky, akou je aj ...

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú vždy potrebné. Je to zbytočne drahý medzičlánok. Spoločnosti poskytujúce pôžičky od ľudí pre ľudí alebo taktiež známe ako kolektívne pôžičky, akou je aj Zinc Euro spájajú tých, ktorí chcú investovať a tých, ktorí si chcú požičať. Keďže sprostredkovateľom nie je banka, obe strany majú výhodnejšie podmienky. Tí, ktorí chcú investovať získajú vyšší úrok ako v banke, a naopak tí, ktorí si chcú požičať získajú nižší úrok ako v banke. Pôžičky od ľudí pre ľudí sú online pôžičky a sú rýchlejšie.

 

   Pozrite  si  náš  Blog  s  ďalšími  zaujímavými  článkami   


Postup vybavenia a registrácie:

1. Na webovej stránke Zinc Euro sa zaregistrujete tým, že si vyberiete výšku pôžičky od 1.000 € do 15.000 €, dobu splácania od 1 roka do 5 rokov a kliknete na Začať teraz. V prvom kroku vyplníte krátky formulár s vašimi osobnými údajmi ako sú meno, priezvisko, e-mail, mobil, zvolíte si heslo a kliknete na „Pokračovať“. V druhom kroku doplníte do formulára pracovné zaradenie, národnosť, číslo občianskeho preukazu, rodné číslo, adresu, potvrdíte súhlas so spracovaním osobných údajov a kliknete na „Registrovať“, čím žiadosť odošlete na spracovanie.

2. Následne, vo vami vybranom čase vás bude kontaktovať náš operátor, ktorý s vami doplní zvyšné údaje do žiadosti o pôžičku. Podklady k telefonátu si môžete pripraviť vopred, a to osobné údaje, údaje na vášho zamestnávateľa – IČO, telefonický kontakt na mzdové oddelenie, ďalej vaše príjmy,  výdavky a nakoniec číslo účtu, na ktoré vám v prípade schválenia pošleme finančné prostriedky.  Taktiež vás operátor informuje o potrebných dokladoch podľa pracovného zaradenia ako sú doklad totožnosti a doklady preukazujúce príjem. Doklady môžete priložiť po prihlásení priamo cez "Moja zóna" alebo poslať mailom na náš e-mail, prípadne poštou na adresu Zinc Euro .

 

Aj keď Zinc Euro nie je banka, pri schvaľovaní pôžičiek je prísny. To znamená, že systém posudzovania klientov v Zinc Euro  má veľmi striktné podmienky. Zinc požičiava peniaze iba tým, ktorí spĺňajú tieto požiadavky. Výška úrokových sadzieb na stránkach Zinc Euro sú priemerné úrokové sadzby poskytované klientom. Každého žiadateľa posudzujeme individuálne podľa jeho bonity a schopnosti splácať.  

Čas vybavenia pôžičky je priamo úmerný rýchlosti poskytnutia všetkých požadovaných údajov a priloženia dokladov do časti „Moja zóna“. Po schválení žiadosti o pôžičku Zinc Euro automaticky za vás vyhľadá najvhodnejších investorov pre vašu pôžičku. Peniaze vám odošleme na váš účet do 24 hodín od doplnenia všetkých údajov a priloženia dokladov.

 

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 913
e-mail: info@zinceuro.sk

Miroslava Michaláková

späť
Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk