19.02.2016

Registrácia žiadosti o pôžičku

Registrácia žiadosti o pôžičku

Pre spracovanie žiadosti o pôžičku je potrebné vybrať výšku pôžičky, dobu splácania, vyplniť krátky formulár a klikom na „Chcem pôžičku“ sa zaregistrujete.

Najjednoduchším a najrýchlejším druhom pôžičky je internetová pôžička. Všetko sa dá vybaviť veľmi rýchlo cez web z pohodlia domova. V dnešnej internetovej dobe je viacero firiem, ktoré ponúkajú rôzne druhy pôžičiek. Zinc Euro, a.s. poskytuje  pôžičky od ľudí pre ľudí.

 

Vyplnenie formulára

Pre spracovanie žiadosti o pôžičku je potrebné zaregistrovať sa na stránke Zinc Euro. Tu si vyberiete výšku pôžičky,  dobu splácania, vyplníte krátky formulár a kliknete na „Chcem pôžičku“. Zároveň si vytvoríte heslo, ktorým sa budete prihlasovať do „Moja zóna“, heslo musí obsahovať minimálne 8 znakov – čísla a písmená. Po registrácii sa vaša žiadosť o pôžičku objaví v našom registračnom systéme. Do tejto žiadosti sa môžete kedykoľvek dostať cez prihlásenie do „Moja zóna“  a skontrolovať si, v akom stave sa momentálne nachádza. Po vašej registrácii vás budeme telefonicky kontaktovať a doplníme s vami ostatné potrebné údaje do formulára. Zároveň vás oboznámime s dokladmi, ktoré je potrebné doložiť k žiadosti o pôžičku.

 

Zaslanie dokladov

Doklady môžete priložiť priamo k žiadosti cez „ Moja zóna“, prípadne poslať mailom na našu mailovú adresu info@zinceuro.sk, alebo poslať poštou na našu poštovú adresu. Po doložení všetkých dokladov je žiadosť o pôžičku spracovaná. Vyjadrenie ohľadom výsledku spracovania vašej žiadosti posielame na e-mail,  s ktorým ste sa u nás registrovali. Ak je vaša žiadosť schválená, je potrebné, aby ste si telefonicky odsúhlasili všetky parametre pôžičky s naším schvaľovacím oddelením.

 

Opätovné prehodnotenie žiadosti

Klient môže opätovne požiadať o prehodnotenie svojej žiadosti o pôžičku o 6 mesiacov po jej zamietnutí. O prehodnotenie žiadosti stačí požiadať mailom, zároveň je potrebné doložiť k žiadosti aktuálne doklady. Klient nemá možnosť registrovať sa viac krát. Registrácia klienta podľa rodného čísla je jedinečná a náš registračný systém opätovnú registráciu toho istého klienta neumožňuje. Výnimkou je iba navýšenie už existujúcej pôžičky.

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: lgandzalova@zinceuro.sk

Lenka Gandžalová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk