11.03.2016

Postup vybavenia pôžičky po schválení

Postup vybavenia pôžičky po schválení

Prečítajte si aký je postup vybavenia internetovej pôžičky po schválení a odsúhlasení si všetkých parametrov pôžičky v Zinc Euro.

Zaregistrovali ste sa v Zinc Euro a. s. so žiadosťou o pôžičku. Vybrali ste si výšku pôžičky, dobu splácania a doložili ste kompletné doklady. Vaša žiadosť o pôžičku bola na základe zaslaných dokladov prehodnotená a schválená.

 

Odsúhlasenie parametrov pôžičky

V najbližšom čase vás bude telefonicky kontaktovať pracovníčka schvaľovacieho oddelenia, aby si s vami odsúhlasila parametre pôžičky. Potvrdí si s vami vaše osobné údaje, bankové spojenie, aj výšku pôžičky. Ak vám schvaľovacie oddelenie odsúhlasí nižšiu sumu pôžičky, ako ste žiadali, túto sumu si s vami odsúhlasí a prepočíta vám splátku podľa požadovanej doby splácania.

 

Rámcová zmluva

Keď si odsúhlasíte všetky parametre pôžičky, vygenerujeme vám Rámcovú zmluvu. Rámcovú zmluvu vám  pošleme poštou na vašu korešpondenčnú adresu, do vlastných rúk. Doba uloženia zmluvy sú 4 dni, do tohto termínu je potrebné zmluvu z pošty vyzdvihnúť. Rámcová zmluva obsahuje kód, ktorý vložíte po prihlásení sa do „Moja zóna“. Vaša žiadosť je vtedy v kroku 2, kód vložíte do zvýrazneného obdĺžnika a  potvrdíte kliknutím na „Overiť kód“. Po vpísaní kódu sa vo vašej žiadosti objaví text „Zobraziť a podpísať“ a zobrazí sa vám Záväzná žiadosť o pôžičku.

 

Potvrdenie záväznej žiadosti o pôžičku

Záväznú žiadosť o pôžičku potvrdíte tlačidlom „Podpísať“. Následne dostanete SMS s kódom. Do záväznej žiadosti vpíšete kód z SMS a kliknete na „Potvrdiť kód“. Na vpísanie  kódu z Rámcovej zmluvy a podpísanie záväznej žiadosti o pôžičku máte 14 dní. Po tomto termíne sa žiadosť zruší, prípadne prehodnotí.

Vpísaním kódu z Rámcovej zmluvy súhlasíte s výškou pôžičky, dobou splácania, mesačnou splátkou a úrokovou sadzbou. Po potvrdení kódu sa vám zobrazí „Hotovo!“. Teraz je z vašej strany žiadosť ukončená a naša spoločnosť vám posiela peniaze na váš účet.

 

 

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: lgandzalova@zinceuro.sk

Lenka Gandžalová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk