02.02.2016

Kto môže požiadať o pôžičku v Zinc Euro?

Kto môže požiadať o pôžičku v Zinc Euro?

Kto môže požiadať o pôžičku a aké sú podmienky pre spracovanie žiadosti? Stačí sa zaregistrovať,následne Vás kontaktujeme, doplníme ďalšie údaje do žiadosti a po doložení dokladov je žiadosť o pôžičku prehodnotená.

Každému z vás sa môže stať, že neplánovane potrebuje vyšší finančný obnos. Môže vás znenazdajky prekvapiť úraz, choroba, nedoplatky energií, alebo niečo veselšie – svadba v rodine, narodenie dieťaťa alebo odchod dieťaťa na vysokú školu. Často sa stáva aj to, že doslúži elektrický spotrebič, už je nutné vymeniť okná za nové, alebo zrekonštruovať tečúcu strechu.  Väčšina z nás nemá nadštandartné príjmy, po zaplatení všetkých účtov už nám neostáva na odkladanie, a tak finančnú rezervu nemáme. Najskôr vyčerpáme všetky dostupné možnosti – skryté rezervy, debety na účte, pokladničky alebo žiadame pomoc od rodiny. Keď zlyhajú všetky možnosti, začínate uvažovať nad pôžičkou. Tu už sa zamýšľate, od koho si požičať. Začínate navštevovať všetky spoločnosti poskytujúce pôžičky, surfujete po internete, hľadáte a porovnávate všetky ponuky.  V dnešnej dobe už veľa ľudí využíva aj iné možnosti ako napríklad pôžičky od ľudí pre ľudí.

 

Kto je Zinc Euro

Zinc Euro poskytuje pôžičky od ľudí pre ľudí teda peniaze od súkromných investorov.

Pri investovaní alebo pôžičkách banky nie sú vždy potrebné. Je to zbytočne drahý medzičlánok. Zinc spája tých, ktorí chcú investovať a tých, ktorí si chcú požičať. Keďže Zinc vynechal banky, obe strany majú lepšie podmienky. Tí, ktorí chcú investovať získajú vyšší úrok ako v banke, a naopak tí, ktorí si chcú požičať získajú nižší úrok ako v banke.

 

Kto môže požiadať o pôžičku v Zinc Euro

V Zinc Euro môže požiadať o pôžičku každý občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na Slovensku, aj cudzinec trvalo žijúci v našej republike po dovŕšení 18. roku života.  V našej spoločnosti sú žiadosti prehodnocované individuálne, preto bude spracovaná každá žiadosť o pôžičku, či je od zamestnanca, podnikateľa, dôchodcu alebo mamičky na materskej dovolenke.

 

Aké sú podmienky pre spracovanie žiadosti o pôžičku?

-          trvalý pobyt v SR

-          vek nad 18 rokov

-          vyplnenie krátkeho formulára na našej stránke

-          doloženie 2 dokladov totožnosti

-          zaslanie dokladov o príjme podľa pracovného zaradenia

 

Postup – Online za 5 minút...... 

Stačí sa zaregistrovať na stránke www.zinceuro.sk so žiadosťou o pôžičku a vyplniť krátky formulár. Následne klienta kontaktujeme, doplníme s ním ďalšie údaje do žiadosti a po doložení dokladov je žiadosť o pôžičku prehodnotená schvaľovacím oddelením.

Takto málo teda stačí  a peniaze môžete mať na svojom  účte v krátkom čase. Zinc Euro nevyberá žiadne poplatky, či už za registráciu alebo za vybavenie pôžičky.

 

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: lgandzalova@zinceuro.sk

Lenka Gandžalová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk