13.10.2015

Ako si zjednodušiť žiadosť o pôžičku

Ako si zjednodušiť žiadosť o pôžičku

4 veci, ktoré vám Zinc pôžička od ľudí pre ľudí zjednoduší: 1. Dostupnosť služieb a ponuky, 2. Dokladovanie a technológie, 3. Ústretovosť, 4. Komunikácia.

Asi každý z nás má osobnú skúsenosť ako sa vybavuje hocičo na úradoch alebo v bankách. Jedna z najdôležitejších vecí je si nájsť na to čas a chuť. Potom ak sa na to odhodláte a zistíte ponuky z viacerých bánk, začína sa cesta dlhého vybavovania. Najprv dlhé sedenie aby ste spolu s bankárom vyplnili dlhú žiadosť o pôžičku, následne vám povie čo všetko musíte doniesť do banky a potom dlhé čakanie, či vám bude pôžička schválená. Ak ste náhodou na niečo zabudli tak na druhý deň zase tá istá cesta. No nie každý máme banku vo svojej blízkosti. Niektoré banky majú pokrytie len v niektorých mestách, nie to ešte v dedinách alebo obciach. Aká je dostupnosť služieb napríklad pre dôchodcov alebo mamičky s kočíkmi? Táto tortúra nie je závidenia hodná. Keď vám aj schvália vašu žiadosť, zase cesta do banky aby ste osobne podpísali úverové zmluvy.


4 veci, ktoré vám Zinc pôžička od ľudí pre ľudí zjednoduší

1. Dostupnosť služieb a ponuky

Ešte stále ste zástanca osobného kontaktu, nie je to zlá vec. Ale čo by ste dali za to, keby „banka“ prišla za vami domov a predsa by ste nemuseli otvárať dvere, sedieť strojene pri stole a tváriť sa formálne. Všetko čo k tomu potrebujete je iba internet.  Stačí si len vybrať počítač alebo notebook či telefón,  do prehliadača napísať www.zinceuro.sk a s nohami na stole požiadať o pôžičku. Vyberiete si výšku pôžičky o ktorú máte záujem, dobu ktorú ste ochotní pôžičku splácať. Následne vyplníte krátku žiadosť s pár osobnými údajmi, telefonickým a e-mailovým kontaktom a pošlete ju k nám len pár „klikmi“. Týmto si zároveň v Zinc vytvárate svoju vlastnú osobnú zónu („Moja zóna“), pomocou ktorej môžete komunikovať so svojou „bankou“, či už ráno, na obed, večer alebo dokonca aj v noci.

2. Dokladovanie a technológie

Po odoslaní žiadosti viete okamžite, ktoré doklady budeme od vás potrebovať aby sme mohli vašu žiadosť spracovať. Máte všetky potrebné veci doma? Nie je problém, nemusíte čakať na nasledujúci pracovný deň ale môžete nám ich hneď priložiť cez „Moja zóna“ alebo poslať na náš e-mail.  Doklady, ktoré potrebujeme pre spracovanie nie sú náhodné. Práve aj vďaka nim vieme ponúknuť výhodnejšie podmienky.  Akonáhle máme všetky Vaše potrebné údaje aj doklady, pomocou najmodernejších technológii a profesionálnych odborníkov, viete výsledok v ten istý deň, najneskôr nasledujúci pracovný deň. Zmluvy nemusíte prísť podpísať osobne, pošleme vám ich domov a potom už len cez „Moja zóna“ formou SMS podpíšete zmluvu o pôžičke. Moderné technológie, ktoré má Zinc k dispozícii využíva aj na to, aby sme vám okamžite našli investorov, ktorí sú ochotní vám požičať, čím máte peniaze na účte skoro okamžite.

3. Ústretovosť 

Akému % podnikateľov banky schvália pôžičku? Zinc si príliš dobre uvedomuje situáciu podnikateľov a snaží sa im vyjsť v ústrety. Každého klienta posudzujeme individuálne, a tak k nemu aj pristupujeme. Snažíme sa nájsť riešenie aj pre tých, ktorí začali podnikať  v priebehu tohto roku.  (V prípade, že podnikáte len od tohto roku a nemáte k dispozícii daňové priznanie za minulý rok, môžete nám zdokladovať faktúry alebo vaše obraty na účte.)

4. Komunikácia

Nie je vám niečo jasné alebo potrebujete poradiť? Stačí ak sa nás opýtate. V pracovných dňoch sme vám k dispozícii na našej infolinke (+421 52 78 77 901). Pracovná doba Zinc je od 8.00  do 18.00 od pondelka do piatku. Ak preferujte radšej písomnú komunikáciu, využite náš e-mail (info@zinceuro.sk)  alebo chat na našej web stránke. V prípade, že potrebujete poradiť a je mimo našej pracovnej doby, môžete nám zanechať správu aj cez kontaktný formulár, e-mail alebo chat a naši operátori sa Vám budú venovať hneď nasledujúci pracovný deň v čase, ktorý vyhovuje vám. Ak nemáte k dispozícii modernú techniku aby ste nám poslali doklady, pošlite ich poštou na Zinc Euro, a. s., Karpatská 15, 058 01 Poprad

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: mmichalakova@zinceuro.sk

Miroslava Michaláková

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk