28.10.2015

4 nadbytočné veci, ktoré vám online pôžička zaručene odbúra

4 nadbytočné veci, ktoré vám online pôžička zaručene odbúra

Pôžička cez Zinc vám odbúra: stres z behania po úradoch, zbytočný čas strávený v banke, vysoký úrok a množstvo zbytočných papierov.

V súčasnej dobe nám asi všetkým chýba to isté – čas. Ľudia, ktorí majú prácu, trávia v nej väčšinu svojho času a je úplne jedno, či sú to zamestnanci, živnostníci alebo majitelia veľkých firiem. Práve preto tak často a radi využívame internet. Pomáha nám pri vyberaní tovaru, nakupovaní, informuje nás o čerstvých správach, na ktoré by sme si inak nenašli čas, kontaktujeme sa s príbuznými a priateľmi a dokonca si takto jednoducho a z pohodlia domova môžete vybaviť aj pôžičku. Sú ľudia, ktorí dôverujú iba osobnému kontaktu a vybaveniu si pôžičky na pobočkách a k internetovým produktom nemajú až takú dôveru.

Prečo veríte kamennej pobočke banky? Pravde podobne si poviete, čo nepoznám, to nechcem a banky sú tu predsa  už stáročia. Ako ste pred rokmi verili mobilným operátorom alebo veľkými hypermarketmi, ktoré prišli zo zahraničia? Ako dlho trvalo  kým ste si kúpili svoj prvý mobil? Čo vás presvedčilo, že to chcete aj vy a že je to pre vaše dobro a uľahčenie? Viete si teraz predstaviť deň bez mobilného telefónu? Na Slovensku sú banky, ktoré ponúkajú svoje produkty aj cez internet, ale pôžičku alebo úver si tak či tak musíte prísť vybaviť osobne a následne doniesť kompletnú dokumentáciu taktiež osobne a potom zase prísť osobne podpísať zmluvy. Spoločnosť Zinc Euro poskytuje pôžičky od ľudí pre ľudí. Pre väčšiu Slovákov je to veľká neznáma aj keď vo svete tento systém pôžičiek funguje už 10 rokov. V zahraničí  dopyt po pôžičkách alebo investíciách využívaných systémom peer-to-peer, čiže pôžičky od ľudí pre ľudí, radikálne narastá a stáva sa dokonca viac využívanejší ako ísť osobne do banky len preto že je to tradícia. Keby vám Zinc Euro  uľahčil a zjednodušil vybavenie si pôžičky ba dokonca by ste mali ešte výhodnejšie podmienky ako v banke, využili by ste ho? Nič vás to nebude stáť, žiadne skryté poplatky, že využijete služby Zinc Euro a požiadate o pôžičku. Môžete tak urobiť online cez náš web www.zinceuro.sk z pohodlia domova a zistíte si ako pôžičky od ľudí fungujú.   

Zmluvy nemusíte chodiť podpisovať osobne, prídu vám domov na vašu adresu na naše náklady. Máte dostatok času na to aby ste si ich prečítali a presvedčili sa, že Zinc Euro je seriózna firma. Bližšie informácie, čo by mala zmluva obsahovať aby ste vedeli či je daná firma seriózna sa budeme venovať detailnejšie v ďalšom blogu, ktorý pre vás pripravujeme už teraz. Zaujíma vás niečo, čo tu pre vás nie je dostatočne vysvetlené alebo sa vám to zdá nezrozumiteľné, zavolajte nám na +421 52 78 77 901 alebo napíšte na info@zinceuro.sk prípadne na chat-e. Radi vám zodpovieme každú vašu otázku, pretože každý klient je pre nás dôležitý a preto je aj individuálne posudzovaný, čím vám „ušijeme“ pôžičku na mieru.

Pre zopakovanie: pôžička cez Zinc Euro vám odbúra:

 

  • -          stres z behania po úradoch a bankách
  • -          čas, ktorý ušetríte vybavením pekne z domu
  • -          vysoký úrok, ktorý majú iné spoločnosti alebo banky
  • -          množstvo papierov, ktoré pri tomto druhu pôžičky nepotrebujete

 

Prečo ľudia uprednostňujú pôžičky od ľudí pre ľudí pred bankami?

Kontakt v prípade otázok:
tel.: +421 52 78 77 901
e-mail: lgandzalova@zinceuro.sk

Lenka Gandžalová

Máte otázku?
 zavolajte nám 052/78 77 901
 napíšte nám info@zinceuro.sk